O NAS

Skąd pomysł?

Nasi specjaliści, pracujący w sektorze polskich banków spółdzielczych, już od kilku lat obserwują niepokojący trend, wskazujący na wzrost ilości kredytów zagrożonych w bankach, spadek marży na udzielanych kredytach oraz spadek ogólnej liczby kredytów udzielanych osobom fizycznym przez banki spółdzielcze. Wychodząc naprzeciw zaobserwowanym problemom, stworzyli projekt mający na celu dostarczenie narzędzi umożliwiających ograniczenie ryzyka kredytowego oraz wspierających sprzedaż kredytów w bankach spółdzielczych.

Dofinansowanie

Jesteśmy beneficjentem Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego ze środków europejskich, w ramach którego realizujemy nasze projekty. Szczegółowy opis projektów znajdą Państwo w zakładce Projekty. W 2016 roku jako spółka Skoring BS przygotowaliśmy wniosek o dofinansowanie projektu, a w kwietniu 2017 roku otrzymaliśmy wsparcie z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, oś: Konkurencyjność Przedsiębiorstw. W wyniku prac zakupiono narzędzia informatyczne pozwalająca na realizację usługi budowania modeli skoringowych oraz wsparcia w automatyzacji procesów kredytowych w bankach spółdzielczych.

Bieżąca działalność

Specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych w bankach spółdzielczych. Nasi specjaliści zajmują się usługami z zakresu szeroko rozumianego doradztwa informatycznego, analizy danych, jak i tworzenia raportów zarządczych. Tworzymy zintegrowane systemy automatyzujące procesy kredytowe w bankach spółdzielczych. W naszych systemach wykorzystujemy karty skoringowe i ratingowe oraz najnowsze technologie zarządzania danymi. Dzięki temu dostarczamy narzędzi pozwalających na ograniczenie ryzyka kredytowego w bankach spółdzielczych, a co za tym idzie, na prowadzenie bardziej efektywnej polityki kredytowej przez banki.

Partnerzy

Partnerzy

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Napisz do nas!